داخلی صفحه news
 
عرضه تلفن همراه Stylo 2 Plus از سوی LG
15 ژوئن 2015 - 20:35
کد مطلب: 95
 
عرضه تلفن همراه Stylo 2 Plus از سوی LG تلفن همراه Stylo  شرکت LG جانشین ارزان قیمت فبلت سری Galaxy Note شرکت سامسونگ به شمار می رود و مخصوص کاربرانی طراحی شده است که به استفاده از قلم بر روی تلفن همراه خود علاقه دارند اما تمایل ندارند هزینه زیادی بپردازند. نخستین تلفن همراه Stylo […]
عرضه تلفن همراه Stylo 2 Plus از سوی LG
 
فروشگاه خانه موبایل

عرضه تلفن همراه Stylo 2 Plus از سوی LG

تلفن همراه Stylo  شرکت LG جانشین ارزان قیمت فبلت سری Galaxy Note شرکت سامسونگ به شمار می رود و مخصوص کاربرانی طراحی شده است که به استفاده از قلم بر روی تلفن همراه خود علاقه دارند اما تمایل ندارند هزینه زیادی بپردازند.

نخستین تلفن همراه Stylo ماه می گذشته ارائه شد و توانست موفقیت زیادی کسب کند. نسخه دوم این تلفن همراه موسوم به Stylo 2 نیز در ماه آوریل عرضه شد. حال شرکت LG نسخه دوم این تلفن همراه را با یک به روز رسانی سخت افزاری و با نام Stylo 2 Plus ارائه کرده است که مهم ترین تفاوت آن استفاده از چیپ ست اسنپ دراگون ۴۳۰ به جای اسنپ دراگون ۴۱۰ است.

gsmarena_002

تلفن همراه Stylo 2 Plus همچنین به حسگر اثر انگشت در قسمت پشت خود مجهز شده است. دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی نیز تجهیزات تصویربرداری این تلفن همراه را تشکیل می دهند.

این محصول به صفحه نمایش ۵.۷ اینچی با وضوح ۷۲۰p مجهز شده است و البته قلم Stylus Pen شرکت LG نیز به همراه آن ارائه می شود. ویژگی مشابه SMemo تلفن های همراه سری Galaxy Note نیز دیگر ویژگی قابل ذکر محصول جدید LG به شمار می رود.

gsmarena_004

هرچند ظرفیت باتری محصول به روز شده از ۳۰۰۰ mAh به ۲۹۰۰ mAh کاهش پیدا کرده است، اما با توجه به بهینه تر بودن مصرف انرژی چیپ ست اسنپ دراگون ۴۳۰ و همچنین افزوده شدن حسگر اثر انگشت و کاهش فضای قابل استفاده برای باتری، این کاهش ظرفیت چندان به چشم نمی آید.

در نهایت باید گفت تلفن همراه Stylo 2 Plus با قیمت ۲۲۰ دلار از طریق Metro PCS در دسترس است.