داخلی صفحه news
 
با جديدترين فلش مموري‌هاي سيليکون‌پاور، بهترين عملکرد و زيبايي را تجربه‌کنيد
15 ژوئن 2015 - 20:25
کد مطلب: 88
 
 با جديدترين فلش مموري‌هاي سيليکون‌پاور، بهترين عملکرد و زيبايي را تجربه‌کنيد  کمپاني سيليکون‌پاور يکي از بزرگترين کمپاني‌هاي توليد کننده محصولات حافظه مي‌باشد. اين کمپاني با توجه به فاکتورهايي همچون عملکرد بالا و زيبايي، محصولات خود را متناسب با سلايق گوناگون توليد مي‌کند، از اين حيث در ادامه شما را با جديدترين محصولات عرضه شده توسط […]
با جديدترين فلش مموري‌هاي سيليکون‌پاور، بهترين عملکرد و زيبايي را تجربه‌کنيد
 
فروشگاه خانه موبایل

 با جديدترين فلش مموري‌هاي سيليکون‌پاور، بهترين عملکرد و زيبايي را تجربه‌کنيد 

کمپاني سيليکون‌پاور يکي از بزرگترين کمپاني‌هاي توليد کننده محصولات حافظه مي‌باشد. اين کمپاني با توجه به فاکتورهايي همچون عملکرد بالا و زيبايي، محصولات خود را متناسب با سلايق گوناگون توليد مي‌کند، از اين حيث در ادامه شما را با جديدترين محصولات عرضه شده توسط اين کمپاني آشنا مي‌کنيم:فلش مموري‌ J30‌و‌T30‌به ترتيب در اينترفيس‌هايUSB3.1وUSB2.0 از جنس پلاستيک با طراحي متفاوت به شکل ميوه بلوط و رنگ‌هاي آبي، قهوه‌اي، قرمز و بنفش با ظرفيت 8 تا 64گيگابايت توليدمي‌شود. شکل زيبا و رنگهاي جذاب آن توجه هر فردي را به خود جلب ميکند.اين محصول با استفاده از تکنولوژي COB و قابليت ضدآب،ضربه و گرد‌و‌غبار عملکرد بالايي را در شرايط سخت‌و‌دشوار داشته و با اتصال درب فلش به بند مي‌توان از گم‌شدن درب آن جلوگيري کرد.

فلشمموريJ20و T20به ترتيب در اينترفيس USB3.1وUSB2.0 با بدنه‌اي از جنس فلز همراه با خطوط منحني و سطح مات به رنگ‌هاي آبي، طلايي و رزگلد در ظرفيت 8 تا 64‌گيگابايت توليد مي‌شود و کالايي لوکس براي افراد مشکل پسند ميباشد . ابعاد آن با کاهش30درصدي بسيار کوچک شدهاست و با اتصال آن به دسته کليد خود ميتوانيد هميشه و هر‌کجا اطلاعات خود را به همراه داشتهباشيد. از ديگر ويژگي آن ميتوان به استفاده از خطوط متقاطع در انتهاي J20 و T20اشاره‌ کرد که مانع لغزش و افتادن آن از دستان شما مي‌شود. اين محصول داراي تکنولوژي COB بوده و ضدآب، ضربه و گردوغبار مي‌باشد.