داخلی صفحه news
 
روش پاک کردن اطلاعات “تلفن همراه مفقودی”
15 ژوئن 2015 - 20:33
کد مطلب: 90
 
روش پاک کردن اطلاعات “تلفن همراه مفقودی” با نصب اسنایپر فون بر روی دو گوشی، حتی با تغییر سیم کارت هر یک از گوشی ها، قادر خواهید بود، شماره جدید را در دو گوشی ثبت نمایید. اگر تلفن همراهم گم شود یا آن را بدزدند، چطور می توانم آن را بیابم یا عکس ها و […]
روش پاک کردن اطلاعات “تلفن همراه مفقودی”
 
فروشگاه خانه موبایل

روش پاک کردن اطلاعات “تلفن همراه مفقودی”

با نصب اسنایپر فون بر روی دو گوشی، حتی با تغییر سیم کارت هر یک از گوشی ها، قادر خواهید بود، شماره جدید را در دو گوشی ثبت نمایید.

اگر تلفن همراهم گم شود یا آن را بدزدند، چطور می توانم آن را بیابم یا عکس ها و فیلم ها و دفترچه تلفن آن و حتی پسوردهایم را پاک کنم تا از آن سوء استفاده نشود؟

آیا ممکن است به گوشی گم شده ام، پیامکی بفرستم و گوشی گم شده ام با دریافت پیامک، همه اطلاعات موجود در خود را کاملاً پاک کند؟!

عجیب و جالب است ولی “اسنایپر فون” این امکان را برای اولین بار در اختیار دارندگان تلفن همراه در جهان قرار داده است. تکنولوژی متوقف نمی شود.

با نصب این برنامه و وارد کردن کدهای فعال سازی که در “تنظیمات” اسنایپر فون، توضیح داده شده است شما این امکان را می یابید که از اطلاعات خصوصی تلفن همراه خویش محافظت کنید.

قابلیت هایی که اسنایپر فون در اختیار کاربران قرار می دهد عبارتند از:

– ارسال و دریافت متقابل موقعیت گوشی ها

– ردیابی گوشی بوسیله درخواست موقعیت

– شناسایی موقعیت گوشی بر روی نقشه

– ذخیره سازی موقعیت های دریافتی با تاریخ دقیق در حافظه تلفن راه

– فعال کردن جی پی اس برخی گوشی ها از راه دور  برای نسخه های پایین تر از 4.3

– پاک کردن حافظه تلفن همراه و کارت حافظه از راه دور

– پاک کردن دفترچه تلفن همراه از راه دور

– پاک کردن همگی اکانت های گوشی از راه دور

– پنهان کردن آیکون برنامه از راه دور

– دریافت تماس های گوشی دیگر

– دریافت اطلاعات شبکه برای موقعیت یابی تقریبی

– دریافت شماره سیم کارت تعویضی از گوشی دیگر

– امکان تغییر اطلاعات برنامه گوشی دیگر از راه دور

این انعطاف پذیری در اسنایپر فون وجود دارد که کاربر بتواند فقط با نصب برنامه بر روی یک گوشی از آن استفاده کند. به این ترتیب کاربر می تواند در شرایط اضطراری با ارسال پیام های کوتاه با محتوای کدهای ثبت شده در برنامه از طریق شماره تلفنی که در برنامه به عنوان “شماره تلفن اون گوشی” ثبت شده است، از برخی امکانات اسنایپر فون استفاده نماید.

با نصب اسنایپر فون بر روی دو گوشی، حتی با تغییر سیم کارت هر یک از گوشی ها، قادر خواهید بود، شماره جدید را در دو گوشی ثبت نمایید و از امکانات برنامه استفاده کنید. توصیه توسعه دهنده اسنایپر فون این است که برنامه را در دو گوشی نصب کنید تا از همه امکانات آن به راحتی استفاده نمایید.

برای دریافت اسنایپر فون میتوانید آن را از بازار دانلود کنید