درباره ما

vahid c 1 - درباره ما

وحید مهمان نواز مدیر عامل / صاحب امتیاز

modir dakheli - درباره ما

امید بدرطالع مدیر داخلی

.png - درباره ما

محمد فراتی سرپرست واحد حسابداری

ci - درباره ما

ابوالفضل قره گوزلو فناوری اطلاعات / طراح و برنامه نویس , سئو

ci - درباره ما

امیر حسین حیدری مدیر سایت / طراح و برنامه نویس سئو

ci - درباره ما

نعیمه بزرگ نیا مدیریت فضای مجازی

واقعاً چه کاری انجام می دهیم؟

فعالیت اصلی خانه موبایل عرضه تلفن همراه و لوازم جانبی با بهترین قیمت از بهترین برند ها می باشد . خانه موبایل در تمام سالهای فعالیت خود توانسته است از هر نظر رضایت مشتریان خود را جلب نماید . فروش تلفن همراه با قیمت مناسب در این بازار پر از تلاطم همیشه بزرگترین فعالیت خانه موبایل بوده است .

چشم انداز ما

فروشگاه خانه موبایل فعالیت خود را در فضای مجازی با هدف ارائه خدمات فروش لوازم الکترونیکی با بهترین کیفیت و قیمت شروع نمود . کسب رضایت مشتریان یکی از اهداف تیم فروشگاه خانه موبایل بوده ، درهمین راستا توانسته است در این بازار نامتعادل بهترین برندهارا با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه کند . درحال حاضر تیم فروش آنلاین خانه موبایل با هدف ارائه گسترده خدمات فروش در تمام کشور به صورت اینترنتی و راحتر فعالیت خود را شروع نموده است .

تاریخچه شرکت

خانه موبایل از سال 90 فعالیت خود را به عنوان جزئی کوچک از بازار فروش موبایل شروع نمود . با گذشت سالها و پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار خانه موبایل توانسته از خود را از هر لحاظ ثابت کند و درحال نام فروشگاه آنلاین در بین بهترین فروشندگان موبایل دیده میشود .

چه کار میتوانیم برایتان بکنیم ؟

خانه موبایل در راستای اهداف خود با ارائه کالاهایی با بهترین کیفیت از قبیل تلفن های همراه ، انواع گجت ها و لوازم حانبی حفظ در رضایت مشتری دارد و تمامی تلفن های همراه خانه موبایل دارای 18 ماه گارانتی همراه با ریجستری میباشد.

تیم پشتیبانی آنلاین ما در ساعات کاری فروشگاه از طریق دایرکت اینستاگرام و چت آنلاین سایت با ارائه بهترین راهنمایی پاسخگوی شما هستند و شما میتوانید تمامی سوالات خودرا با کارشناسان ما مطرح کنید.

تیم ما سعی دارد با رساندن مرسوله در سریع ترین زمان ممکن به دست خریدار باعث رضایت شما مشتریان عزیز شود.

Product added successful