واقعاً چه کاری انجام می دهیم؟

فعالیت اصلی خانه موبایل عرضه تلفن همراه و لوازم جانبی با بهترین قیمت از بهترین برند ها می باشد . خانه موبایل در تمام سالهای فعالیت خود توانسته است از هر نظر رضایت مشتریان خود را جلب نماید . فروش تلفن همراه با قیمت مناسب در این بازار پر از تلاطم همیشه بزرگترین فعالیت خانه موبایل بوده است .

چشم انداز ما

فروشگاه خانه موبایل فعالیت خود را در فضای مجازی با هدف ارائه خدمات فروش لوازم الکترونیکی با بهترین کیفیت و قیمت شروع نمود . کسب رضایت مشتریان یکی از اهداف تیم فروشگاه خانه موبایل بوده ، درهمین راستا توانسته است در این بازار نامتعادل بهترین برندهارا با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه کند . درحال حاضر تیم فروش آنلاین خانه موبایل با هدف ارائه گسترده خدمات فروش در تمام کشور به صورت اینترنتی و راحتر فعالیت خود را شروع نموده است .

digitalmarketingbaner 595x425 - درباره ما
whitepapers2 160b3f5ddd 595x397 - درباره ما

تاریخچه شرکت

خانه موبایل از سال 90 فعالیت خود را به عنوان جزئی کوچک از بازار فروش موبایل شروع نمود . با گذشت سالها و پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار خانه موبایل توانسته از خود را از هر لحاظ ثابت کند و درحال نام فروشگاه آنلاین در بین بهترین فروشندگان موبایل دیده میشود .چه کار میتوانیم برایتان بکنیم ؟

بهترین کیفیت

خانه موبایل در راستای اهداف خود با ارائه کالاهایی با بهترین کیفیت از قبیل تلفن های همراه ، انواع گجت ها و لوازم حانبی حفظ در رضایت مشتری دارد و تمامی تلفن های همراه خانه موبایل دارای 18 ماه گارانتی همراه با ریجستری میباشد

we provide the best quality 3328231 2809516 595x397 - درباره ما
online support 2357844 2016551 595x397 - درباره ما

پشتیبانی بر خط

تیم پشتیبانی آنلاین ما در ساعات کاری فروشگاه از طریق دایرکت اینستاگرام و چت آنلاین سایت با ارائه بهترین راهنمایی پاسخگوی شما هستند و شما میتوانید تمامی سوالات خودرا با کارشناسان ما مطرح کنید.تیم ما سعی دارد با رساندن مرسوله در سریع ترین زمان ممکن به دست خریدار باعث رضایت شما مشتریان عزیز شود